LION Helicopters s.r.o. se zůčastnila tradiční vrtulníkové akce na Královehradeckém letišti. Návštěvníci akce si mohli nově prohlédnout i sousedící areál, kde probíhaly závody Rally.

Naše společnost zde tradičně prezentovala moderní vrtulníky Guimbal Cabri G2, o které byl nebývalý zájem a vlastní vrtulníkovou školu. Novinkou byla prezentace schopnosti provádění výcviků s podvěsy, která byla předvedena i v rámci vlastní vrtulníkové show.

"Práce s podvěšeným nákladem na vrtulnících této kategorie je v české republice absolutní novinkou. Jedná se o nejekonomičtější cestu jak kvalitně a bezpečně připravit např. budoucí piloty letecké záchranné služby pro jejich další povolání. Opět čerpáme z výhod provozovaného vrtulníku Guimbal Cabri G2, který má všechny potřebné parametry k tomu, aby tato činnost byla velice efektivní a přitom stále bezpečná", dodává jednatel společnosti LION Helicopters s.r.o. Jan Krčil.

Za poskytnuté fotografie děkujeme Jánu Koštialikovi.

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu