Robert Burns, zahraniční student naší školy zvládl výcvik PPL(H) během rekordní doby. Jen necelých 5 týdnů mu stačilo na kompletní teoretický i praktický výcvik v letecké škole LION Helicopters s.r.o. Tímto mu gratulujeme!

Než si Robert vybral školu, kde by svůj výcvik absolvoval, ujel mnoho kilometrů. Po návštěvě několika organizací si vybral právě tu naši. Po krátkém seznamovacím letu v Cabri G2 s naším instruktorem měl hned jasno. Robert totiž, stejně jako my, klade velký důraz na svoji bezpečnost, aby se vždy mohl vrátit ke své milované rodinně.

LION Helicopters s.r.o. je jediná letecká škola v ČR, která provozuje moderní vrtulníky Guimbal Cabri G2. Jedná se o momentálně nejbezpečnější typ výcvikového vrtulníku. Jako jediný se může pochlubit, že vždy svou posádku bezpečně ochránil a nikdy v jeho kabině nedošlo k vážnému zranění!

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu