V loňském roce bylo dodáno více Cabri G2 než dvoumístné verze největšího civilního výrobce vrtulníků.

Loňský rok byl opět přelomový v počtu vyrobených kusů vrtulníků Helicoptéres Guimbal. S celkovými 44 vrtulníky dodanými spokojeným zákazníkům se tak Cabri G2 stalo nejprodávanějším certifikovaným dvoumístným vrtulníkem na světě. V příštím roce výrobce plánuje opět navýšit výrobu, a to na více než 50, tedy jeden vrtulník týdně.

V rámci udržitelného rozvoje má výrobce v plánu vystavět zcela nové výrobní prostory na letišti Les Milles, na které již získal potřebné povolení a nic tak nebrání v zahájení výstavby.

Jsme pyšní na to, že nejen v české republice můžeme nabízet takto úspěšné vrtulníky. Do současné doby naše společnost dodala 4 vrtulníky Guimbal Cabri G2, jejichž počet brzy rozšíří několik dalších.

Vrtulníky Guimbal Cabri G2 se vyrábějí již 8 let a za tuto dobu byly prověřeny jejich vlastnosti v jednom z nejnáročnějších provozů - při leteckém výcviku. V Cabri G2 nikdy nedošlo k žádnému vážnému zranění, natož smrtelnému.

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu