Vrtulník Guimbal Cabri G2 se nezávislých recenzí skutečně bát nemusí. Jeho jedinečnost ocenil i známý pilot letecké záchranné služby pan Ing. Jaroslav Špaček.

Pan Špaček je bývalý vojenský pilot, který létal na vrtulnících Mi-24 u Tygří letky. Dnes už ale létá u civilního provozovatele letecké záchranné služby na strojích západní provenience, tedy Bellu 427 a EC 135. Občas ho můžete zahlédnout i ve vrtulníku Robinson R44. Jeho jméno je ale především známé z leteckých periodik, ve kterých pravidelně publikuje své články s vrtulníkovou tématikou. Na svém kontě má také několik svých knížek, například " Jedenapadesátý aneb Historie 51. vrtulníkového pluku vesele i vážně" pojednávající o radostech i starostech vojenských pilotů.

Let při kterém si Cabri G2 vyzkoušel jsme zachytili i s čerstvými osobními pocity. Tuto videorecenzi můžete nalézt zde. Momentálně se připravuje i článek do jednoho známého leteckého časopisu. O tom Vás samozřejmě budeme ještě informovat.

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu