Náš vrtulník Guimbal Cabri G2 imatrikulace OK-CAB byl k vidění na statické ukázce v polské Radomi při příležitosti tamní letecké show. Byl součástí prezentace Vojenské letecké školy v Deblíně, která si pro výcvik vojenských i civilních pilotů stroje tohoto typu vybrala a objednala. O dodávku se postaral náš partner, a dealer těchto vrtulníků pro Polsko, JB Investments sp. z z.o.

"Międzynarodowe Pokazy Lotnicze", jak zní polský název pro Radom Air Show, je jedna z největších leteckých show ve střední Evropě a největší v Polsku. Koná se jednou za dva roky na vojenské letecké základně v Radomi, která leží asi 100 km jižně od Varšavy. Nabitý program letových ukázek, především vojenské techniky z celé Evropy, doplňuje i výstava prodejců, výrobců a provozovatelů letecké techniky.

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu