Již 4 vrtulníky opustili výrobní závod po generální opravě. Za poloviční cenu než u podobných typů!

Pouhých 6 týdnů je vrtulník mimo službu v případě generální opravy. Ta je výrobcem předepsaná při dosažení 2200 hodin. Je především zaměřena na výměnu rotujících částí hlavního a ocasního reduktoru a podrobné inspekci celého draku. Zpět svým majitelům se vrací ve stejné kondici jako zcela nový stroj. Znatelně méně prací než u srovnatelných vrtulníků se zároveň projevilo na příjemné ceně celé "generálky". Ta se nepřehoupne přes 25% pořizovací ceny.

Mezi vrtulníky, které mají již po generálce jsou i takové, které ročně nalétali více než 700 hodin. Takto využívány jsou především v leteckých školách, které oceňují jeho výborné letové vlastnosti, shovívavé a nezáludné chování a také velký důraz na ochranu posádky při nenadálých situacích. "Tyto vrtulníky ve 2200 hodinách vygenerovali svým majitelům částku přesahující trojnásobek pořizovací ceny.", dodává majitel výrobního závodu Bruno Guimbal.

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu