Cotswold Helicopter Centre, jediný dealer vrtulníků Guimbal Cabri G2 ve Velké Británii s potěšením oznamuje dovoz již v pořadí pátého vrtulníku Cabri G2 v Anglii.

Tento letoun bude nést označení G-ETWO a bude provozován společností EBG Helicopters z letiště v Redhill. Přílet je naplánován v následujících dvou týdnech a bude okamžitě k dispozici pro letecký výcvik. EBG již v současnosti má vyškoleny 2 své instruktory. Navíc se EBG stane druhým autorizovaným servisním střediskem v zemi. „Již se velice těšíme na naše nové Cabri G2, sami si jej přivezeme z Marseille“, řekl Ken Faria z EBG. „Považujeme Cabri G2 za výcvikový vrtulník budoucnosti. Jeho stabilita a snadné ovládání z něj dělá ideální nástroj pro výcvik PPL(H). EBG již obdrželo mnoho dotazů na výcvik PPL(H) na Cabri G2, jakmile se rozkřiklo, že jej budou mít k dispozici.

Andy Moorhouse z Cotswold Helicopter Center poznamenal, že „v posledních měsících se velice rozrostl prodej vrtulníků Cabri G2. Máme objednáno dalších 7 vrtulníků do Velké Británie. Díky své hi-tech technologii, pokročilým bezpečnostním funkcím a vynikající spolehlivosti je to výborný výcvikový vrtulník. Jsme velice nadšeni, že již začátkem příštího roku zde, ve Velké Británii budeme mít 12 těchto úžasných strojů.“

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu