Společnosti Starlite se rozhodla obnovit svůj letový park pro základní výcviky. Pro své potřeby si pořídila první 2 kusy a dalších 6 je již objednáno.

Společnost Starlite International Aviation Training Academy, sídlící v Mossel Bay v Jižní africe, má 15ti letou historii v civilním i vojenském sektoru. Během té doby vycvičili přes 1800 pilotů v základním výcviku, 300 komerčních pilotů a 70 instruktorů. Celkově to čítá přes 100 000 výcvikových hodin s průměrem přes 7000 letových hodin nalétaných na vrtulnících ročně.

Starlite je renomovaná společnost v Africe a na středním výcvhodě. Podílí se na výcviku pilotů Jihoafrické armády a pilotů policie. Další významní klienti pocházejí z Botswany, Keni, Swazijska, Spojených arabských emirátů a Dubaje. Společnost mimo to trénuje i pozemní personál vč. Mechaniků.

V uplynulých letech společnost investovala mnoho prostředků do výcvikového střediska, aby zlepšila kvalitu služeb. Vrtulníky Guimbal Cabri G2 jsou velmi očekávaným přírůstkem do stávající flotily.

„Vrtulníky Guimbal Cabri G2 jsou velmi úspěšní v leteckých školách po celém světě. Jsme velice potěšeni, že můžeme nabídnout novým i stávajícím zákazníkům tento výjimečný stroj. Zcela naplňuje naše představy z hlediska jeho schopností, bezpečnosti, komfortu a technologií. Jako první zákazník z Afriky se těšíme na dlouhodobou a oboustranně zajímavou spolupráci s výrobce Guimbal Helicopteres.", komentovala Kate Odendaal, ředitelka letového výcviku společnosti Starlite.

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu