I přes dnešní nepřízeň počasí měl examinátor Karel Sluka dost napilno. Připravili jsme mu hned 2 žáky najednou.

Prvním z nich byl náš nový instruktor, který se v blízké době bude podílet na výcvikách ve vrtulníkové škole LION Helicopters. Petr Pöselt v roce 2009 absolvoval kurz ve známé vrtulníkové škole Bristow Academy na americké Floridě. Jako žák létal na skvělém výcvikovém vrtulníku Schweizer S269. Dnes se věnuje létání především na vrtulnících Robinson. Jsme velice rádi, že tento skvělý člověk obohatí náš tým.

Přezkušující hned přeskočil do druhého připraveného vrtulníku, nového Cabri G2 s registrační značkou OK-GUI, aby zhodnotil znalosti a dovednosti našeho žáka Filipa Deyla. Filip je ve svých 22 letech naším nejmladším žákem, který zvládnul celý kurz PPL(H) během 4 měsíců.

Oběma pánům za úspěšné zvládnutí zkoušky srdečně gratulujeme a přejeme mnoho šťastných hodin za cyklikou vrtulníku Guimbal Cabri G2.

Na vlastní kůži

Dejte na vlastní pocity, Cabri G2 Vás nezklame!

Jedině po vlastní zkušenosti s Cabri G2 pochopíte jeho unikátnost. Už první vteřiny letu Vás překvapí nízká hladina vibrací v komfotní a prostorné kabině. Ukázka manévrovatelnosti, ovladatelnosti a pocitu jistoty i v nestandardních obratech Vás uchvátí. A jednoduchost nouzových postupů Vás zcela jistě zbaví slov.

296 212 100

Jen si stačí domluvit termín Vašeho letu